دانلود سریال کره ای دوبله فارسی - کی دراما - 3

آخرین ارسال های انجمن

دانلود آهنگ های سریال افسانه سه برادر ( سه پادشاهی )

دسته بندی : بخش دانلود ,دانلود آهنگ سریال , | تاریخ انتشار : یکشنبه 27 اسفند 1396 زمان : 18:57 | بازدید : 14
نویسنده سایت : 2018 | نظرات ()

دانلود آهنگ های سریال افسانه سه برادر ( سه پادشاهی )

دانلود آهنگ های سریال چینی افسانه سه برادر سه پادشاهی Three Kingdoms

آلبوم تمامی آهنگ ها و موسیقی متن سریال افسانه سه برادر ( سه امپراطوری ) بصورت کامل و اختصاصی

پخش سریال چینی افسانه سه برادر از شبکه تماشا

دسته بندی : سریال های در حال پخش , | تاریخ انتشار : شنبه 26 اسفند 1396 زمان : 14:4 | بازدید : 28
نویسنده سایت : 2018 | نظرات ()

پخش سریال چینی افسانه سه برادر از شبکه تماشا

شبکه تماشا Tamash TV با پخش سریال دیدنی زیبای سه پادشاهی Three Kingdoms موافقت رسمی کرد طبق آخرین اعلام شبکه تماشا صداوسیما این سریال چینی برای سال 1397 پخش خواهد شد. سریال چینی افسانه سه برادر که به رویداهای تاریخی سال های آخر امپراطوری هان می پردازد شکل اصلی داستان درباره ی سه برادر مبارز چینی به نام های آقای لیو بی و آقای گوان یو و آقای ژانگ فی است آن سه تن وقتی می بینند که سرزمین مادریشون غرق در ظلم داخلی و جنگ با بیگانگان شده با هم عهد و پیمان می بندند که تمامی سرزمین های چین رو از ظالمین و ستمگران پاک نمایند و آسایش و صلح جاویدان را برای مردم ملتشون بدست آورند.

دانلود سریال جنگجویان کوهستان با دوبله فارسی

دسته بندی : دانلود سریال آسیایی , | تاریخ انتشار : شنبه 26 اسفند 1396 زمان : 1:27 | بازدید : 15
نویسنده سایت : 2018 | نظرات ()

دانلود سریال جنگجویان کوهستان با دوبله فارسی

خلاصه داستان : لین چان فرمانده قدرتمند گارد سلطنتی امپراطور از سوی کائو چیوی جاه طلب و مکار حیله گر به خیانت بر علیه پادشاه محکوم میشه و حالا باید توسط سربازان امپراطوری کشته شود ولی در زمان اجرای دستور مرگ اعدام قاضی شهر سونگ کیانگ با غیر قانونی بودن حکم اعدام برای لین چان او را محکوم به تبعید به سرزمین های دوری می کند. در طول مسیر انسان های زیادی برای آزاد کردن لین چان اقدام می کنند که می توان از جمله از این افراد از زنی به نام هوسانیاناشاره کرد او با پوشیدن لباس مردانه سعی می کند فرمانده را آزاد نماید اما لین چان خواستار اجرای صحیح حکم قاضی دارد و برای همین هم به تبعیدگاه مورد نظر می‌رود و حال لین چان در فکر نابودی دشمنان امپراطوری هست.

دانلود سریال افسانه سه برادر ( سه پادشاهی ) با دوبله فارسی

دسته بندی : دانلود سریال آسیایی , | تاریخ انتشار : جمعه 25 اسفند 1396 زمان : 15:55 | بازدید : 66
نویسنده سایت : 2018 | نظرات ()

دانلود سریال افسانه سه برادر ( سه پادشاهی ) با دوبله فارسی

خلاصه داستان سه پادشاهی : سه امپراطوری ( افسانه سه برادر ) یک سریال تلویزیونی جدید محصول جمهوری خلق چین می باشد بر اساس حوادث و رویدادهای پایانی سلسله هان و امپراطوری سائوسائو رقم میخورد. سه برادری به نام های لیو بی Liu Bei گوان یو Guan Yu و ژانگ فی Zhang Fei در پی براندازی ستمگران سرزمین های چین هستند این سه نفر با شرکت در جنگ های سنگین و خونین پیروزی های مهمی رو برای ملتشون بدست می آورند. طراحی کلی داستان سریال بر اساس رمان بسیار معروف Romance of the Three Kingdoms اثر آقای لو گوان ژونگ Luo Guan Zhong هست.

دانلود سریال کره ای دختر امپراطور با دوبله فارسی

دسته بندی : دانلود سریال کره ای , | تاریخ انتشار : جمعه 25 اسفند 1396 زمان : 1:17 | بازدید : 24
نویسنده سایت : 2018 | نظرات ()

دانلود سریال کره ای دختر امپراطور با دوبله فارسی

خلاصه داستان : داستان اصلی این سریال کره ای درباره دختر امپراطور سرزمین های باکجه هست. با قتل مشکوک امپراطور کنونی باکجه پس از مدتی فرمانده مو ریونگ General Moo Ryung جانشین بعدی می شود و حالا اون میخواد تمامی عوامل توطئه علیه امپراطور قبلی رو محاکمه وقصاص کنه. بانو چائه هوا Lady Chae Hwa زن حامله فرمانده به دلیل این اقدامات ناخواسته مو ریونگ اقدام به خودکشی میکنه که توسط مرد خدمتکاری نجات داده میشه. چائه هوا بعد از متولد شدن سئول نان Seol Nan دختر مو ریونگ با کوچون Koo Chun مرد لالی که او را از مرگ نجات داده بود ازدواج میکنه و پس از یک سال صاحب دختر دیگه ای می شود. بعد از گذشت سالها دو دختر چائه هوا به سن جوانی میرسند و طی اتفاقی ناخودآگاه بانو چائه هوا و همسایه هایشان کشته می شوند و سئول نان Seol Nan و سئول هی Seol Hee جان سالم از این حادثه به در می برند. کوچون پدرشون  هم به طور شگفت انگیزی زنده میمونه ولی برای مدتی ناپدید میشه . سئول نان یا همان شاهزاده سو بائک هیانگ Soo Baek Hyang از موقع تولدش تا زمان سن ازدواج خود از هویت اصلی خودش بی خبر هست. خواهر او سئول هی که پس از مرگ مادرشون چائه هوا خودشو به جای دختر واقعی امپراطور معرفی میکنه و وارد قصر سلطنتی میشه. سئول هی دختری بسیار حسودیست که خیلی دوست داره به دیگران بچسبه و کنده هم نشه حالا تنها دختر امپراطور شده و میخواد جایگاهشو را محکم کنه. سئول نان بی خبر از این داستان به دنبال خواهر کوچک خود میگرده و موفق میشه اونو پیدا کنه. سئول هی با دیدن سئول نان عصبانی و پریشون میشه او خیلی نگران و عصبی هست میترسه که هویت جعلی خودشو از دست بده. در این قصر سلطنتی دو شاهزاده وجود داره که یکی شاهزاده میونگ نانگ Myung Nong که ولیعهد امپراطوری هست و عاشق سئول نان هست و دیگری شاهزاده جین مو Jin Moo که عاشق سئول هی هست. با گذشت زمان دشمنی و کینه توزی هایی میان آنان رقم میخوره که تا مرز نابودی همدیگه قدم بر میدارند.